Shenzhen Prolean Technology Co., Ltd.

Shërbim për fabrikimin e llamarinave

Përshkrim i shkurtër:

Fabrikimi i llamarinës është procesi i prodhimit të pjesëve dhe strukturave nga fletët metalike përmes metodave të ndryshme të fabrikimit.Prerja, lakimi, stampimi, saldimi dhe montimi janë disa nga teknikat e njohura të prodhimit të llamarinës.Fletët e llojeve të ndryshme të çelikut, aluminit, bronzit, bakrit dhe metaleve/aliazheve të tjera përdoren në industri të ndryshme për prodhimin e pjesëve.

Prolean ofron shërbime të prodhimit të llamarinës me precizion të lartë me tarifa konkurruese me kohë të shpejta kthimi.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përpunimi me CNC

SHËRBIMI

Fabrikim llamarine me porosi

Fabrikimi i llamarinës është procesi i prodhimit të pjesëve dhe strukturave nga fletët metalike përmes metodave të ndryshme të fabrikimit.Prerja, lakimi, stampimi, saldimi dhe montimi janë disa nga teknikat e njohura të prodhimit të llamarinës.Fletët e llojeve të ndryshme të çelikut, aluminit, bronzit, bakrit dhe metaleve/aliazheve të tjera përdoren në industri të ndryshme për prodhimin e pjesëve.

Industritë duke përfshirë hapësirën ajrore, bujqësinë, automobilat, naftën, hekurudhat, elektronikën, HVAC dhe përdorimin ushtarak të pjesëve të fabrikuara nga fletë metalike në numër të madh.Nuk është gjithmonë praktike për kompanitë që të prodhojnë pjesë llamarine në shtëpi.Shërbimet moderne të fabrikimit të llamarinës me porosi të ofruara nga Prolean mund të jenë një opsion më i përshtatshëm sesa investimi në makineritë e fabrikimit për kompanitë.

Fabrikim llamarine me porosi

Prodhim llamarine PRO-LEAN

Prolean ofron shërbime të prodhimit të llamarinës me precizion të lartë me tarifa konkurruese me kohë të shpejta kthimi.Politika jonë "Pa MOQ" (Sasi minimale e porosisë) për pjesët e llamarinës dhe produktet përfundimtare të prototipit të personalizuar e bën më të lehtë për ju të porositni vetëm sasinë që kërkoni aktualisht.Inventari juaj nuk do të duhet të mbajë më stoqe të panevojshme.

Sigurimi i Cilësisë

Sigurimi i Cilësisë

Çmimi konkurrues

Çmimet konkurruese

Dorëzimi në kohë

Dorëzimi në kohë

Saktësi e madhe

Saktësi e madhe

Forca jonë

Pajisjet tona më të avancuara prodhojnë pjesët më komplekse me saktësinë dhe saktësinë më të mirë në klasë.Gama e gjerë e materialeve duke përfshirë metalet dhe lidhjet e tyre.Disa nga materialet e fletëve të disponueshme në përbërje të ndryshme janë alumini, çeliku inox, çeliku dhe bronzi.Me një gamë të gjerë opsionesh për përfundimin e sipërfaqes, ne ofrojmë pjesë të shpejta të llamarinës pikërisht ashtu siç e keni imagjinuar.

Forca jonë
Forca jonë 2
Si funksionon lakimi2

Ekipi ynë i inxhinierëve të aftë me vite përvojë i ndihmon planet tuaja të jenë gati për prodhim.Na dërgoni dizajnet tuaja dhe ne do të kujdesemi për të ofruar rezultate cilësore.

Cilësi e garantuar:

Raporti i dimensionit

Shpërndarje në kohë

Certifikatat materiale

Tolerancat: +/- 0.2 mm ose më mirë sipas kërkesës.

Fabrikim llamarine

Prerje me laser

Prerja me lazer është procesi i prerjes së pjesëve të llamarinës duke përdorur një lazer intensiv.Mund të kalojë...

Përkulje

Përkulja e llamarinës, siç sugjeron emri, është duke formuar një fletë metalike me trashësi uniforme në një formë ...

Stampimi

Stampimi ose shtypja është një term ombrellë për proceset që kryhen në një shtypje stampimi.

Materialet e disponueshme për fabrikimin e llamarinës

Alumini Çeliku Çelik inox
Al5052 SPCC SS304 (L)
Al5083 A3 SS316(L)
Al6061 65 min  
Al6082    

Prolean ofron një gamë të gjerë materialesh për fletë metalike, duke përfshirë metalet dhe plastikën.Ju lutemi shikoni listën për një mostër të materialeve me të cilat punojmë.

Nëse keni nevojë për një material që nuk është në këtë listë, ju lutemi kontaktoni, pasi ka të ngjarë që ne mund ta marrim atë për ju.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme